У Генічеській районній станції юних техніків розпочався новий навчальний рік. Вже стало традицією, що у середині вересня цей позашкільний заклад гостинно відчиняє свої двері.
15 вересня 2015 року на свято Дня відкритих дверей зібралися керівники гуртків, школярі-гуртківці станції юних техніків, батьки вихованців та всі, хто бажає цікаво і корисно провести свій вільний час.
Усіх присутніх тепло й щиро привітала з початком навчального року директор Лариса Жицька, яка розповіла про історію становлення станції, успіхи й досягнення її вихованців. Керівники гуртків презентували свої гуртки: спортивної радіопеленгації (Узунов О.О.), мотокросу (Соценко О.В.), початково-технічного моделювання (Рябінська А.М.), комп’ютерних технологій (Кухарець М.І.), радіоконструювання (Гайдамака А.А.), радіозв’язку (Узунов О.О.), цифрової фотографії (Жицька Л.Г.). Із цікавістю всі присутні переглянули виставку робіт вихованців цього позашкільного закладу.
Отже, новий навчальний рік розпочато! Бажаємо вихованцям районної станції юних техніків нових здобутків, перемог у виставках, конкурсах та змаганнях усіх рівнів.
За інформацією відділу освіти


