25 вересня до Генічеського району з робочим візитом завітала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз разом з начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області Сергієм Нікольським. Голова Казначейства провела робочу нараду з представниками органів районної влади та місцевого самоврядування, а також з керівниками та головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.
Голова Казначейства обговорила актуальні питання: особливості виконання органами Казначейства норм Закону України від 11.02.2015 №183-VIII “Про відкритість використання публічних коштів”; нововведення у Бюджетному та Податковому кодексах України (відкриття рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ); впровадження Казначейством нової системи дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через програмно – технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство»; актуальні питання пов’язані з децентралізацією влади, ризики у разі переходу бюджетних установ та місцевих бюджетів на обслуговування в установи банків. Голова Казначейства звернула увагу керівництва районної влади та місцевого самоврядування на необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині спрямування коштів загального фонду відповідного місцевого бюджету на виплату заробітної плати та неприпустимість виникнення на кінець року заборгованості з виплати заробітної плати працівникам відповідних галузей.
Під час зустрічі обговорювались пріоритетні напрямки вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів та фінансової дисципліни в бюджетному секторі, поточний стан виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2015 рік. Поділилася перспективними планами вдосконалення казначейської системи на найближчі роки. В ході робочої зустрічі Голова відповіла на питання присутніх стосовно казначейського обслуговування бюджетних коштів, освітньої субвенції, індексації заробітної плати та інші. Запропонувала всім клієнтам органів Казначейства активно приєднуватись до прогресивного електронного сервісу “Клієнт Казначейства – Казначейство”.
Голова Державної казначейської служби України також провела зустріч з працівниками районного управління Казначейства. Спілкуючись з працівниками казначейства, цікавилася проблемними питаннями, що виникають в процесі обслуговування клієнтів, пропозиціями щодо його удосконалення, умовами роботи казначеїв. В кінці зустрічі Тетяна Слюз подякувала казначеям за плідну працю.
Такі візити – чудова можливість як для посадових осіб місцевої влади, так і для Казначейства встановити живий діалог, що звичайно важко організувати у звичайних умовах.


