19 травня 2019 року у м. Генічеськ відбувся урочистий захід з нагоди першої річниці створення відділу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі Департаменту Патрульної поліції.
У заході прийняли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, голова районної ради Андрій Євстратов, секретар міської ради Юрій Кукса, депутат міської ради Іван Осташевський, начальник Головного Управління Національної Поліції в АР Крим та м. Севастополі Андрій Бондаренко, начальник Генічеського відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Херсонській області Сергій Балута, інструктор з тактичної підготовки Департаменту патрульної поліції Юрій Лисюк.
14 травня 2018 року – це дата, яка стала особливою історії м.Генічеська. У цей день особовий склад Відділу Патрульної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь вперше заступив на патрулювання .
Сьогоднішня подія – це вшанування сміливих, самовідданих, сильних духом людей, які щоденно оберігають мир та спокій у нашому місті і йдуть кожного дня на службу з бажанням змінити щось на краще та вірою у світле майбутнє.
Зі словами привітання до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, він подякував за нелегку, самовіддану, небезпечну та відважну працю та побажав, щоб здійснилося усе заплановане, а робота, обрана за покликом душі, приносила задоволення та якомога менше сумних моментів і переживань. Також до вітального слова були запрошені голова районної ради Андрій Євстратов, депутат міської ради Іван Осташевський, секретар міської ради Юрій Кукса, начальнику Генічеського відділу поліції Сергій Балута та інструктор тактичної підготовки Департаменту патрульної поліції Юрій Лисюк.
На заході патрульні були відзначені почесними грамотами від владних структур. В свою чергу за допомогу та взаємодію кримські поліцейські нагородили представників і органи влади міста та району, а також начальника Генічеського відділу поліції.
Після закінчення свята в центрі міста офіцери патрульної поліції і підрозділ тактико-оперативного реагування патрульної поліції «ТОР» влаштували для дітей захід – «За правопорядок і безпеку дорожнього руху» з демонстрацією спеціальних засобів, екіпірування, а також навчання в ігровій формі правилам дорожнього руху з різноманітними конкурсами і подарунками.
За інформацією відділу організаційної роботи та з питань
внутрішньої політики апарату районної державної
адміністрації


