Урок пам’ яті було присвячено 75-ій річниці депортації кримських татар з Криму

20 травня у Стрілкіській бібліотеці був проведений час історичної пам’яті «Як це було…» присвячений подіям, що відбулися 75 років тому. Метою заходу стало продовження формування вміння аналізувати історичні істочники, формування уявлення про поняття «депортація», її причинах, та житті депортованих людей. Виховання міжнаціональної толерантності.

Більше від автора

У Генічеському районі відзначили День пам’яті жертв Депортації кримськотатарського народу.

Колективи зі Стрілківського прийняли участь в обласному святі.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів