Навчальні збори загону оборони Генічеського району

На Арабатській стрілці з 1 по 10 жовтня проходять навчальні збори загону оборони Генічеського району. Для цього було призвано близько 300 солдатів, сержантів та офіцерів запасу. 4 жовтня 36 військовозобов’язаних прийняли присягу на вірність українському народу. У цей день перед військовослужбовцями виступили: голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, секретар Щастливцевської сільської ради Ірина Пуляєва, ветеран Афганістану, старший лейтенант запасу Василь Доган, учасник АТО, гвардії майор Олександр Кожем’яка. Усі вони підкреслили, що зараз важливим завданням для кожного чоловіка є вміння захистити свій будинок і свою державу від ворога. Усі ми хочемо жити в мирі. Але військові тактичні навички і знання зараз необхідні кожному військовозабов`язоному. Військовослужбовців благословив протоієрей Олександр Дьомкін.

Після прийняття присяги солісти РБК виконали патріотичні пісні. Вони розгорнули великий державний прапор і всі присутні разом з ними виголошували слова: «Хай квітує Україна».

З 5 жовтня розпочнуться планові навчальні заняття з предметів бойової, тактичної, військово-медичної, психологічної, вогневої підготовки та рукопашного бою.А з 9 по 10 жовтня військовослужбовці покажуть свої практичні навички у відповідності з військовою спеціальністю.

Такі загони оборони призначені для захисту районів і міст від загарбників, для боротьби з диверсійно-розвідувальними групами, охорони адміністративних будівель, посиленого несення служби на блокпостах в прикордонній зоні.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

До Міжнародного дня музики

Конкурс «Єднаймо ритм сердець»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів