26 вересня на базі Чорнобаївського палацу культури ( Білозерський район) пройшов конкурс «Єднаймо ритм сердець».У ньому прийняли участь: вокальні гуртки, малі вокальні форми та солісти зі всієї Херсонської області.
Генічеський район на конкурсі представляв вокальний гурт «Золоте колосся» з Чонгарського Будинку культури. До його складу входять: Марія Карпікова, Світлана Острих, Олена Куліш, Олена Пітерова, Оксана Білосевич. Вони творчі особистості, які з задоволенням співають, та удосконалюють свою майстерність.
Вокальний гурт «Золоте колосся» (керівник Галина Іпаті) відкривав конкурсну програму та виконував дві пісні: «Ой сад – виноград», «Темна ніч». З гарним настроєм виступили представники Генічеського району і запам`яталися журі та глядачам.Допомогли в організації поїздки: начальник відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова, директор районного Будинку культури Альона Тютюнник, секретар Чонгарської сільської ради Галина Коваль, депутат Чонгарської сільської ради Валерій Коблюк.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.



