9 жовтня у Новоолексіївському СБК пройшов концерт викладачів Новоолексіївської школи естетичного виховання, присвячений Міжнародному дню музики. На святі були присутні гості: заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, керуючий справами Генічеської районної ради Ігор Романенко, голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський, директор Центру по обслуговуванню закладів культури Ірина Бєлєхова.
Разом з викладачами у концерті брали участь учні школи. У цей день прозвучали твори Чайковського, Вівальді, Огінського, Бетховена, Шопена, сучасних українських авторів. Цікавим був виступ лауреата і переможця районних, обласних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів Рустема Еміратлі, який подарував глядачам хвилю емоцій, виконавши «Бахчисарайську хайтарму». А український національний колорит святу додали виступи – Севілії Абдураманової , Ольги Новікової та ансамблю духових інструментів.
Голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський та директор Новоолексіївської школи естетичного виховання Юрій Непомящий вручили викладачам почесні грамоти. А закінчилось свято виступом Хатідже Еміратлі, яка виконала музичний твір «Вічна любов». Глядачі нагородили музикантів та вокалістів оплесками і побажали їм творчого натхнення.
У цей же день, на базі ЗОШ, під девізом: “Ми єдина родина” пройшов концерт Партизанської школи естетичного виховання. У ньому брали участь учні та вчителі музичної школи. З Днем музики всіх привітав голова Генічеської районної ради В`ячеслав Сидоренко та директор Партизанської ШЕВ Аліє Камбурова. На концерті лунали музичні твори відомих композиторів, та пісні на кримсько-татарській та українській мовах.
Такі музичні свята дають змогу показати досягнення юних та професійних музикантів і залучити мешканців сільської місцевості до прекрасного, розкриваючи різні напрямки музичного мистецтва.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


