Президент України Петро Порошенко у 2014 році підписав Указ № 806, відповідно до якого щороку 14 жовтня відзначатиметься День захисника України. Це свято у кожного громадянина нашої держави асоціюється з справжніми героями України, ветеранами, учасниками АТО, із Збройними силами України, Нацгвардією, волонтерами, працівниками оборонних підприємств. 13 жовтня в центрі Генічеська зібралися люди різних поколінь, представники влади, активісти громадських організацій, щоб виразити свою повагу до військовослужбовців, які зараз на Сході нашої держави відстоюють цілісність України. Учасників АТО зустрічали з квітами, а діти подарували їм браслети зі стрічок синьо-жовтого кольору.
Усіх присутніх зі святом привітала заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова та вручила грамоти чоловікам, які своєю працею роблять внесок у розвиток нашої держави. Керуючий справами Генічеської ради Ігор Романенко побажав усім присутнім миру та злагоди. Учасник АТО, солдат Сергій Балабан підкреслив, що треба любити свою державу, а і її майбутнє буде залежати від кожного з нас. Він схилив голову перед тими, хто загинув, захищаючи в різни часи свободу і суверенітет України. У цей день до меморіалу Скорботної матери воїни різних поколінь та молодь поклали квіти. А творчі колективи РБК підготували літературно-музичну композицію «Повертайся живим».
Після мітингу люди ще довго не розходилися. Вони вітали друг друга зі святом, фотографувалися і мріяли про те, щоб в Україні найближчим часом був мир.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


