21 квітня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

21 квітня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, наповнення бюджету, стану реалізації проектів будівництва та ремонту доріг та інші.

Більше від автора

Рішення ТЕБ та НС 15

Шановні мешканці Генічеського району!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів