Шановні мешканці Генічеського району!

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє, що станом на 21 квітня 2020 року в районі зафіксовано три випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: одна особа одужала, дві особи перебувають вдома під наглядом лікарів, у них перебіг захворювання у легкій формі. На обсервації перебуває 52 особи, на режимі самоізоляції – 34 особи, закінчився термін самоізоляції у 147 осіб. Поліцією складено від початку карантину 56 адмінпротоколів, у тому числі 49 за відмову від обсервації.

Більше від автора

21 квітня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

У 2020 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів