Селекторна нарада

04 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулася селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, розробки антикризових заходів для виходу економіки з кризи, наповнення бюджету, проведення посівної кампанії

Більше від автора

Увага!!!! Здійснюється фінансування!!!

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів