Генічеська районна державна адміністрація повідомляє

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє, що з початку дії карантину з 16.03.20 поліцією в Генічеському районі складено 75 адмінпротоколів (з них 3-на об’єкти торгівлі, 2 за порушення режиму самоізоляції, 2-на керівників продовольчого ринку у м.Генічеськ, 63 протоколи за відмову від обсервації, 5 протоколів за порушення режиму карантину). В період першотравневих свят з 1 по 3 травня соціальними патрулями, до яких входять представники органів місцевого самоврядування та працівники поліції, складено 5 адмінпротоколів за порушення вимог карантинного режиму.

Більше від автора

Селекторна нарада

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів