Генічеська районна державна адміністрація повідомляє

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє, що в період святкових днів 09-11 травня в Генічеському районі соціальними патрулями було складено чотири протоколи за порушення режиму карантину. На фото – смт Рикове, Арабатська Стрілка та місто Генічеськ. У Генічеську соціальний патруль було посилено представниками казаків.

Більше від автора

Соціальна робота під час карантину.

12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів