12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада

12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусу, доплат медпрацівникам, боротьби з амброзією, також ряд економічних питань.

Більше від автора

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє

12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації пройшло чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з Херсонською комісією ТЕБ та НС

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів