12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації пройшло чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з Херсонською комісією ТЕБ та НС

12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації пройшло чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з Херсонською комісією ТЕБ та НС

Більше від автора

12 травня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації відбулась селекторна нарада

13 травня 2020 року голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО привітав матерів та дружин загиблих учасників АТО/ООС з днем матері та днем родини

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів