Відбулось чергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

21 травня 2020 року в районній державній адміністрації під головуванням Андрія ОНИЩЕНКА відбулось чергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

Більше від автора

Вебінар – новий формат роботи служби зайнятості.

Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів