Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

25 травня 2020 року в районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусу на території області, стану сільгоспробіт, економічні питання.

Більше від автора

Відбулось чергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

Українська ліга авторських і суміжних прав

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів