Шановні журналісти !

День журналіста відзначається згідно з Указом Президента від 25 травня 1994 року щорічно 6 червня.

Саме в цей день 1992 року Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ.

Шановні журналісти !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Сьогодні, як ніколи, важить ваше слово, яке є голосом правди, додає надії і сповнює серця вірою у перемогу Добра та Світла.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай Вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!

З нагоди святкування Дня журналіста голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО нагородив Почесною грамотою колективи редакцій газет «Приазовська правда» та «Вісник приазов’я», редакторів інтернет-видань «Новий Візит» Геннадія ОСЬМАКА, «Інформаційний міст» Дмитра ШЕРЕМЕТА, «IPC-Генічеськ» Світлану ЄРЕЩЕНКО

Більше від автора

Відбулось засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів