Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

Сьогодні 09 червня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією. Розглядалися питання боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, проблемні питання економічного розвитку, інші.

Більше від автора

Шановні журналісти !

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів