Пройшло засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

11 червня 2020 року в Генічеській райдержадміністрації пройшло засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Основним питанням на порядку денному було формування плану роботи Громадської ради  на третій квартал 2020 року. Також членами Ради проведено обговорення ряду питань щодо процесу децентралізації, укрупнення районів, економічної ситуації в районі.

Більше від автора

Рейд обстеження умов проживання дітей

Генічеський район відвідала делегація Офісу Омбудсмена України

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів