Генічеський район відвідала делегація Офісу Омбудсмена України

11 червня Генічеський район відвідала делегація Офісу  Омбудсмена України у складі Представника Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктора Іванкевича, радника Уповноваженого Елеонори БЕКІРОВОЇ та завідувача Сектору регіонального представництва в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Февзі КАРАКАША. Основною метою візиту був моніторинг дотримання прав осіб, які проживають на тимчасово окупованій територій Кримського півострова в частині доступу до освіти, зокрема проходження ЗНО, а також перетину адміністративної лінії розмежування в умовах карантину. Делегація відвідала КПВВ «Чонгар», Новотоїцьку ЦРЛ, яка є місцем обсервації осіб, що перетнули адміністративну межу, також зустрілися з головою Генічеської райдержадміністрації Андрієм ОНИЩЕНКО та його заступником Гульнарою БЕКІРОВОЮ.

Більше від автора

Пройшло засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів