Відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією

Сьогодні 15 червня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з обласною державною адміністрацією щодо обговорення  шляхів вирішення актуальних питань розвитку області .В ході селекторної наради  обговорено проблемні питання розвитку саме Генічеського району та шляхи їх вирішення.

Більше від автора

Генічеський район відвідала делегація Офісу Омбудсмена України

УВАГА! ГЕНІЧЕСЬКИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів