Шановні державні службовці !

Вітаю Вас із професійним святом –Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачою працюють на благо жителів Генічеського району.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління. Запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров’я та задоволення від такої почесної праці.

Голова Генічеської районної

державної адміністрації                                 Андрій ОНИЩЕНКО

Більше від автора

УВАГА!

Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів