Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

23 червня під головуванням голови Генaічеської райдержадміністрації Андрія ОНИЩЕНКА відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному  було розглянуто таки питання: про ефективне використання зрошувальних земель та перспективи розвитку овочівництва у районі; про хід виконання районної програми «Питна вода Херсонщини на 2012-2020 роки» у 2019 році; про стан дотримання у Генічеському районі прав дитини, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Перед початком колегії Андрій Онищенко привітав всіх з Днем  державної служби та відзначив грамотами голови обласної та  районної державних адміністрацій з нагоди Дня державної служби та Дня медичного працівника.

Більше від автора

Шановні державні службовці !

Топ игр в казино Риобет по отзывам игроков 2022

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів