Відбулась колегія райдержадміністрації

22 липня 2020 року відбулась колегія Генічеської районної державної адміністрації. На колегії були розглянуті питання про хід виконання програми соціального та економічного розвитку Генічеського району на 2020 рік у першому півріччі, про затвердження стратегічних цілей розвитку освіти Генічеського району на 2020 рік, про роботу з протидії поширення епідемії коронавірусу на території Генічеського району.

Більше від автора

Запитували? Відповідаємо

Пройшло засідання комісії ТЕБ та НС

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів