Пройшло засідання комісії ТЕБ та НС

22 липня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації пройшло засідання регіональної комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання про оцінку епідемічної ситуації в області в рамках адаптивного карантину, про необхідність тестування на COVID-19 додаткових категорій населення, зокрема працівників закладів дошкільної освіти та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, інше.

Більше від автора

Відбулась колегія райдержадміністрації

УВАГА!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів