22 липня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації пройшло засідання регіональної комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Розглядалися питання про оцінку епідемічної ситуації в області в рамках адаптивного карантину, про необхідність тестування на COVID-19 додаткових категорій населення, зокрема працівників закладів дошкільної освіти та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, інше.
- Домашня
- Пройшло засідання комісії ТЕБ та НС
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin



