В Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

01 серпня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією. Селекторна нарада з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області відбулась за участю Міністра розвитку громад та територій України О.М.ЧЕРНИШОВА, який з робочою поїздкою перебуває на Херсонщині. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19, про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво», про стан реалізації реформи адміністративно-територіального устрою в Херсонській області.

Більше від автора

Торгівля людьми – одна з актуальних проблем сучасної України й усього світу.

В Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів