В Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

03 серпня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19, про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво», стан підготовки до нового навчального року та інші.

Більше від автора

В Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

Вітаємо медалістів Генічеського району!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів