Вітаємо медалістів Генічеського району!

31 липня 2020 року випускники закладів загальної середньої освіти отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Серед них 12 учнів отримали Золоті медалі, 5 – Срібні медалі.

Вітаємо медалістів Навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області

Платонова Іллю Віталійовича,

Слишик Тетяну Олександрівну,

Навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3- дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області

Ващенко Марію Русланівну,

Велігодського Сергія Дмитровича,

Густого Діомида Олександровича,

Карпова Ростислава Юрійовича,

Кузьменка Сергія Михайловича,

Муц Юлію Вадимівну,

Нікішичеву Вікторію Вікторівну,

Іванову Ганну Віталіївну,

Золотухіну Софію Андріївну,

Слєпова Микиту Віталійовича,

Новосельцева Даниіла Анатолійовича,

Новодмитрівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області

Ільясову Кадріє Смаїлівну,

Черняк Нонну Андріївну,

Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області

Белічка Нікіту Олександровича,

Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області

Алєнічева Дмитра Олександровича.

Слова вдячності учням, батькам, педагогічним колективам закладів загальної середньої освіти!!!

Більше від автора

В Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з Херсонською облдержадміністрацією

Генічеська РДА інформує

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів