
02 жовтня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання про оцінку епідемічної ситуації в області, про дотримання закладами освіти вимог постанови Головного державного санітарного лікаря №50, про дооснащення закладів охорони здоров’я точками доступу до кисню та інші


