05 жовтня в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією.

05 жовтня в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби із поширенням коронавірусної інфекції на території області, стан реалізації об’єктів державної програми «Велике будівництво», підсумки проходження туристично-курортного сезону та інші.

Більше від автора

02 жовтня 2020 року в Генічеській районній державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії ТЕБ та НС в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією.

Вітаємо з почесними нагородами

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів