05 жовтня в Генічеській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання боротьби із поширенням коронавірусної інфекції на території області, стан реалізації об’єктів державної програми «Велике будівництво», підсумки проходження туристично-курортного сезону та інші.



