Шановні мешканці району!

Станом на ранок  06.10.2020 року у  районі  нових хворих на  COVID-19 не виявлено. Всі хворі у  задовільному стані. Контактні особи обстежуються. Ведеться моніторинг за людьми, які знаходяться на самоізоляції,  у всіх стан задовільний. Станом на 05.10.2020 року в КНП «Генічеський  ЦПМСД» знаходяться на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРВІ, бронхіт:

-діти до 18 років –  _7 осіб__

– до 50 років  7   осіб                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      У разі прибуття із-за кордону родичів, друзів, знайомих просимо повідомляти сімейного лікаря.

Бажаємо усім здоров’я!

Більше від автора

Вітаємо з почесними нагородами

05 жовтня 2020 року заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА та директор КНП Генічеський ЦПМСД Леонід ТОРУБАР відвідали будівлю Чонгарської лікарської амбулаторії, яка будується в рамках державної програми «Велике будівництво» у селі Чонгар.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів