Станом на ранок 06.10.2020 року у районі нових хворих на COVID-19 не виявлено. Всі хворі у задовільному стані. Контактні особи обстежуються. Ведеться моніторинг за людьми, які знаходяться на самоізоляції, у всіх стан задовільний. Станом на 05.10.2020 року в КНП «Генічеський ЦПМСД» знаходяться на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРВІ, бронхіт:
-діти до 18 років – _7 осіб__
– до 50 років 7 осіб У разі прибуття із-за кордону родичів, друзів, знайомих просимо повідомляти сімейного лікаря.
Бажаємо усім здоров’я!


