05 жовтня 2020 року заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА та директор КНП Генічеський ЦПМСД Леонід ТОРУБАР відвідали будівлю Чонгарської лікарської амбулаторії, яка будується в рамках державної програми «Велике будівництво» у селі Чонгар.

05 жовтня 2020 року заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА та директор КНП Генічеський ЦПМСД Леонід ТОРУБАР відвідали будівлю Чонгарської лікарської амбулаторії, яка будується в рамках державної програми «Велике будівництво» у селі Чонгар. На сьогодняшній день виконано 95% від загального обсягу робіт, працює бригада з установки вентиляційних мереж. 08 жовтня колектив Чонгарської сільської ради організовує «чистий четвер» по  прибиранню території біля будівлі амбулаторії.

Більше від автора

Шановні мешканці району!

Stop Sexting

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів