08 жовтня 2020 року відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій розглянуто одним із питань запровадження посилених протиепідемічних заходів на території району із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

Рішенням комісії з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, рекомендовано утриматися від організації та проведення масових заходів (днів селищ, сіл, а також свята урожаю). Також рекомендовано керівникам структурних підрозділів Генічеської районної державної адміністрації та її апарату мінімізувати зовнішні та внутрішні службові безпосередні контакти підпорядкованих працівників, у тому числі всередині структурного підрозділу на період карантину та інші.

Більше від автора

Зміни до порядку компенсації вартості послуги «муніципальна няня»

Звіт голови Генічеської районної державної адміністрації за рік перебування на посаді

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів