Шановні мешканці району!

Станом на ранок  13.10.2020 року у  районі виявлено четверо хворих на  COVID-19. Всі хворі у  задовільному стані. Контактні особи обстежуються. Проводиться моніторинг за людьми на самоізоляції,  у всіх стан задовільний. Станом на 12.10.2020 року в КНП «Генічеський  ЦПМСД» знаходяться на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРВІ, бронхіт:

-діти до 18 років –  _6 осіб__

– до 50 років  10   осіб                                                                                                                                                                                                     

У разі прибуття із-за кордону родичів, друзів, знайомих просимо повідомляти сімейного лікаря.

Бажаємо усім здоров’я!

Більше від автора

Звіт голови Генічеської районної державної адміністрації за рік перебування на посаді

Спрощено порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів