Станом на ранок 13.10.2020 року у районі виявлено четверо хворих на COVID-19. Всі хворі у задовільному стані. Контактні особи обстежуються. Проводиться моніторинг за людьми на самоізоляції, у всіх стан задовільний. Станом на 12.10.2020 року в КНП «Генічеський ЦПМСД» знаходяться на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРВІ, бронхіт:
-діти до 18 років – _6 осіб__
– до 50 років 10 осіб
У разі прибуття із-за кордону родичів, друзів, знайомих просимо повідомляти сімейного лікаря.
Бажаємо усім здоров’я!


