30 жовтня місто Генічеськ відзначає 77-му річницю звільнення від нацистських окупантів.

30 жовтня місто Генічеськ відзначає 77-му річницю звільнення від нацистських окупантів. Ми шануємо пам’ять тих, хто героїчно захищав нашу землю, тих, хто загинув, визволяючи наше місто. Голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО поклав квіти до пам’ятника Скорботної матері у сквері Слави. Також Андрій ОНИЩЕНКО разом з Генічеським міським головою Олександром ТУЛУПОВИМ висадили саджанці троянд біля пам’ятника на згадку про всіх визволителів Генічеська. У зв’язку з епідемією COVID-19 масові заходи в цей день не проводились.

 

Більше від автора

Запрошуємо для участі у конкурсі наукових фотографій

30 жовтня голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеоконференції.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів