
30 жовтня голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеоконференції. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію в області, про забезпечення закладів охорони здоров’я медичним киснем, про роботу закладів освіти з 02 листопада 2020 року та інші.


