В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19 немає, з пневмонію – один хворий, який потребує подачу кисню.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 10 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 16 хворих з пневмонією, з яких 22 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 17 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 3 хворих.


