Надаємо інформацію станом на 28.12.2020

В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19  немає, з пневмонію – один хворий, який потребує подачу кисню.

В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 10 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 16 хворих з пневмонією, з яких 22 чоловік потребують постійну подачу кисню.

В терапевтичному відділенні –  17 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 3 хворих.

Більше від автора

Відбулась селекторна нарада

29 грудня відбудеться live-конференція Олександра Ткаченка «МКІП: підсумки 2020 та плани на 2021»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів