Відбулась селекторна нарада

28 грудня 2020 року голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в селекторній нараді в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію на території області, про стан реалізації об’єктів в рамках програми «Велике будівництво», про забезпечення очищення стічних вод в населених пунктах області, про зміни в наданні адміністративних послуг соціального характеру та інші.

Більше від автора

30 жовтня голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеоконференції.

Надаємо інформацію станом на 28.12.2020

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів