
28 грудня 2020 року голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь в селекторній нараді в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію на території області, про стан реалізації об’єктів в рамках програми «Велике будівництво», про забезпечення очищення стічних вод в населених пунктах області, про зміни в наданні адміністративних послуг соціального характеру та інші.


