Надаємо інформацію станом на 29.12.2020

В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- немає, з пневмонію – два хворих, які потребують подачу кисню.

В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 17 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 17 хворих з пневмонією, з яких 18 чоловік потребують постійну подачу кисню.

В терапевтичному відділенні –  17 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 4 хворих.

Більше від автора

29 грудня відбудеться live-конференція Олександра Ткаченка «МКІП: підсумки 2020 та плани на 2021»

Надаємо інформацію станом на 30.12.2020

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів