В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- немає, з пневмонію – два хворих, які потребують подачу кисню.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 17 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 17 хворих з пневмонією, з яких 18 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 17 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 4 хворих.


