В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- немає, з пневмонію – один хворий, який потребує подачу кисню.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 16 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 17 хворих з пневмонією, з яких 17 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 18 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 5 хворих.


