Надаємо інформацію станом на 30.12.2020

В анестезіологічному відділенні  КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- немає, з пневмонію – один хворий, який потребує подачу кисню.

В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 16 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та 17 хворих з пневмонією, з яких 17 чоловік потребують постійну подачу кисню.

В терапевтичному відділенні –  18 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 5 хворих.

Більше від автора

Надаємо інформацію станом на 29.12.2020

Відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів