Відбулась селекторна нарада

11 січня заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара БЕКІРОВА взяла участь в селекторній нараді в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію, про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад району, про укладання договорів для забезпечення енергоносіями об’єктів комунальної власності новостворених громад та інші.

Більше від автора

Щоденна інформація на 06.01.2021

Щоденна інформація на 11.01.2021

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів