Надаємо інформацію станом на 11.01.2021:
У Генічеському районі два нових випадки захворювання на COVID-19.
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19 та пневмонії – не має.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 13 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 16 хворих з пневмонією, з яких 10 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 15 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 6 хворих.


