Надаємо інформацію станом на 29.01.2021:
У Генічеському районі 3 нових випадки захворювання на COVID-19.
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- немає, на пневмонію – 1, який потребує подачу кисню.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 5 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 13 хворих з пневмонією, з яких 12 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 5 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 3 хворих.


