Надаємо інформацію станом на 01.02.2021:
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ хворих на COVID-19- немає, на пневмонію – 1, який потребує подачу кисню.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 11 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 10 хворих з пневмонією, з яких 18 чоловік потребують постійної подачі кисню.
В терапевтичному відділенні – 5 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 3 хворих.


