Відбулась селекторна нарада

01 лютого голова Генічеської райдержадміністрації Андрій ОНИЩЕНКО взяв участь у селекторній нараді в режимі відеоконференції з облдержадміністрацією. Розглядалися питання про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19, про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад району та бюджетних установ, переданих у власність територіальних громад, про забезпечення очищення стічних вод у населених пунктах області, про активізацію роботи у сфері поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах області та інші.

Більше від автора

Щоденна інформація на 01.02.2021

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів