Надаємо інформацію станом на 03.02.2021:
У Генічеському районі один новий випадок захворюваності на COVID-19.
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ знаходиться один хворий на COVID-19, який потребує подачу кисню. З пневмонією хворих немає.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 8 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 8 хворих з пневмонією, з яких 14 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 5 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 2 хворих.


