Надаємо інформацію станом на 04.02.2021:
У Генічеському районі п’ять нових випадків захворюваності на COVID-19.
Нажаль, ще одна смерть від COVID-19, це чоловік, мешканець м.Генічеськ, 85 років.
В анестезіологічному відділенні КНП Генічеська ЦРЛ знаходиться один хворий на COVID-19, який потребує подачу кисню. З пневмонією хворих немає.
В інфекційному відділенні знаходиться на лікуванні 9 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 7 хворих з пневмонією, з яких 14 чоловік потребують постійну подачу кисню.
В терапевтичному відділенні – 7 хворих з пневмонією. Подачу кисню потребують 2 хворих.


