17 листопада 2015 року у Стрілківському яслах-садочку №2 «Ластівка» відбулося свято «Ярмарок осені», в якому прийняли участь всі чотири групи вихованців та працівники дошкільного закладу. На свято завітали гості: методист районного методичного кабінету Тетяна Перфільєва, голова Стрілківської сільської ради Олександр Пономарьов, завідувачі та методисти дошкільних навчальних закладів міста Генічеська та Щасливцевської сільської ради. Свято було веселим та яскравим, діти та працівники закладу співали пісні, грали в ігри, танцювали. В ярмарку прийняли участь і батьки вихованців, які робили випічку для заходу, були задіяні у концертній програмі, як дійові особи та прийняли участь у виставці робіт «Захоплення моєї родини».
Діти та батьки залишились дуже задоволенні святом. Колектив дитячого закладу в свою чергу подякував батькам за допомогу у проведенні заходу.
За інформацією відділу освіти районної державної адміністрації


