21 листопада в Україні відзначався День Гідності та Свободи. Це свято було започатковане відповідним указом Президента України. Воно відзначається на честь двох українських революцій: Помаранчевої (2004) та Гідності (2013). На передодні свята в Генічеському РБК пройшла урочиста концертна програма «З Україною у серці». Перед її початком глядачі мали можливість відвідати виставку «Героям,Слава!». Саме тут були представлені особисті речі людей, які стояли на Майдані, фотографії Олександра Прихненко та банери «Герої не вмирають».
У концертному залі РБК було багатолюдно. Представники громадських організацій, учні шкіл та училищ міста прийшли з національними прапорами. Вони оплесками вітали всіх, хто виступав на сцені. Завдяки ведучим, вокалістам, танцюристам та відеокадрам люди знову поринули в події того часу, коли в країні почали відбуватися зміни.
Перед присутніми виступили:перший заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко, член Національного союзу фотохудожників України, член Міжрегіонального союзу письменників Олександр Прихненко, учасник АТО Михайло Новосельцев.
Цей захід був по справжньому патріотичним. У ньому прийняли участь: вихованці дитячого садка «Колосок», учениця гімназії Софія Золоторенко, ансамбль барабанщиків «Флеш» (с.Щасливцеве), учениця Генічеського ВПУ №17 Владислава Сульдіна, танцювальний колектив «Орхідея», вокальний ансамбль «Тоніка», Андрій Корхут, Олена Рижик, Вікторія Гаркуша (РБК). Ведучі – Олена Ульченко та Олександр Салов. Після концертної програми відбулася патріотична хода, яка завершилася біля Майданчику Державності. Тут зробили композицію з прапорів, а бійці полку «Азов» прочитали молитву за Україну. Діти та дорослі випустили в повітря сині та жовти кульки. Ці заходи були підготовлені відділом культури Генічеської РДА та колективом РБК.
У вирішенні організаційних питань допомогли Генічеська РДА, голова ГО «Патріот» Вадим Васильчук та голова ГО «Волонтер» Юрій Шкаліков.
За інформацією відділу культури Генічеської


